تبلیغات در تلگرام
تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در فیسبوک
تبلیغات در گوگل پلاس
تبلیغات در توئیتر

مزایای CRM فراسان

یکی از مزایای سیستمCRM  تحت وب فراسان این است که هر فردی که اجازه استفاده از آن را داشته باشد می تواند تمام اطلاعات مشابهی را که همیشه در هر دقیقه به روز می شود ببیند. این یعنی روند فروشکسی که خارج از زمینه کار می کند توسط پشتیبانی مشتریان دیده شود. یک مدیر مارکتینگ می تواند عملکرد فروش را ببیند و با استفاده از آن یک عاملیت جدید را سازماندهی کند.

حتی انبار می تواند به سیستم متصل و سفارشات را به روز کرده یا فهرست موجودی جدید را ببیند. اگر یک مشتری در طول یک تماس معمولی از راهنمای خود در مورد لوازم یدکی دست دوم سوال کند نماینده می تواند با دسترسی به اطلاعات مربوطه مشتری را راهنمایی کند. این به شانس فروش شما افزایش داده که در نهایت دستاورد بزرگی خواهد بود.

از دیگر مزایای سیستم آنلاین ارتباط با مشتریان فراسان این است که بخشهای مختلف نرم افزار می توانند از هر جایی قابل دسترسی باشند بنابراین مرکز تلفن نمایندگی شما می تواند در هر جایی از دنیا قرار داشته باشد، همه آنچه شما نیاز دارید در اینترنت با یک سخت افزار مختصر مثل یک هدست در اختیار شماست.

بسته به نیاز شما از تجارت می توانید در کنار یک مرکز تلفن فیزیکی هزینه های بیشتری را کاهش دهید. یکی از نشانه های یک تجارت خوب خوشنود نگه داشتن مشتری می باشد که این باعث می شود شما در رقابت ها، مشتریان خود را از دست ندهید و یکی از عالی ترین راه ها برای خشنود نگه داشتن مشتری ها زمانیکه در حال ارتقاء راندمان و تاثیر گذاری بر کارمندان مرکز تلفن هستید این است که از کاربردهای CRM ما در مرکز تلفن (سامانه VOIP) استفاده کنید. در جامعیت و یکپارچگی، رمز موفقیت سامانه های جامع مدیریت ارتباط با مشتری است. وجود امکانات منحصر به فرد نظیر تحت وب بودن، سیستم های مالی، فروش، بازاریابی، انبارداری، گردش کار، امکان اتصال به مراکز تلفن و ... در قالب یک مجموعه از مزیت های منحصر به فرد سامانه CRM فراسان است. به طور کلی، سهولت در استفاده، وجود یکپارچگی میان بخش های مختلف آن، قابلیت های بسیار کاربردی در توسعه و سفارشی سازی و امکان برقراری اتصال و هماهنگی با سامانه های داخلی از محاسن بارز سامانه مدیریت فروش و ارتباط با مشتری شرکت فراسان است.

مزایای استفاده از نرم افزارCRM  فراسان را می توان در چند آیتم ذیل خلاصه کرد

crm در اصفهان

 • سرعت در برآورده کردن نیازها و درخواست های مشتریان
 • ایجاد زمینه هایی برای مراجعه مجدد مشتری
 • صرفه جویی در میزان هزینه هایی که در تبلیغات و معرفی خدمات سازمان یا شرکت شما مورد استفاده قرار می گیرند.
 • بالابردن زمینه هایی برای بازاریابی که منجر به فروش بیشتر شما خواهد شد.
 • آشنایی بیشتر با نیازها ، خواسته ها و گرایشات مشتری
 • در نهایت دریافت عکس العمل های مثبت از جانب مشتری که این خود انگیزه ای برای فروش بیشتر ، ارائه خدمات بیشتر و افزایش تولیدات شما خواهد شد
 • افزایش میزان کمی و کیفی سرویس دهی به مشتریان
 • کاستن از مشکلات مشتریان و در نتیجه کاستن از عدم رضایتمندی مشتریان و اعتراضات آنان
 • افزایش میزان رضایت مشتری همراه با مراجعه مجدد مشتری برای بهره برداری های بیشتر از خدمات سازمان که این خود به دوام فروش شما منجر خواهد گردید. به عبارتی ساده تر حفظ مشتری در دراز مدت
 • کاهش فعالیت ها و اتلاف انرژی های دست و پا گیر که ضمن رسیدن به مرحله فروش اعمال می گردند و موجب به هدر رفتن سرمایه های انسانی و مالی سازمان خواهند شد.
 • ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان جدید و قدیم