• 031-32656880
  • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

دلایل استفاده از CMSهای استاندارد بین المللی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 769

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 926

دلایل استفاده از سیستمهای استاندارد بین المللی

کدام سیستم مدیریت محتوا بهتر است

امروزه و در دنیای نرم افزار استفاده از برنامه‌های متن باز بین المللی در بین شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و کوچک بسیار رایج شده است. در حوزه طراحی وبسایت نیز سیستم‌های مدیریت محتوای استاندارد قدرتمند نظیر جوملا، وردپرس و دروپال به وفور توسط انواع کسب‌وکارها و نهادهای دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این گرایش و اقبال جهانی به دلیل قابلیت‌های ویژه و مزایایی است که در استفاده از این گونه برنامه‌ها وجود دارد. در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم داشت:

 

برخورداری از استانداردهای بالای فنی

جوملا، وردپرس و دروپال از بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های نرم افزاری در سطح جهان به شمار می‌روند. هر کدام از این برنامه‌ها از بهترین متخصصان و توسعه دهندگان صنعت خود بهره می‌گیرند و بنابراین برنامه‌های تولیدی توسط این شرکت‌ها از سطوح بالای استاندارد و کیفیت برخوردار می‌باشند.

 

برخورداری از جوایز متعدد بین‌المللی

به دلیل سطح بالای کیفیت و کاربردپذیری این برنامه‌ها، جوملا، وردپرس و دروپال تا کنون مفتخر به کسب جوایز و دستاوردهای بین‌المللی زیادی شده‌اند. این سه برنامه در سال‌های اخیر بارها در جمع بهترین نرم افزارها جای گرفته و عنوان بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا در جشنواره‌ها و مسابقات مختلف را از آن خود کرده اند.

 

امنیت بالا

حجم وسیع استفاده‌کنندگان از این برنامه‌ها و برخورداری از تیم حرفه‌ای متخصصان باعث شده است تا سرمایه‌گذاری وسیعی در خصوص حفظ و ارتقاء امنیت این سیستم‌های مدیریت محتوا صورت گیرد. همچنین به دلیل حجم انبوه استفاده کنندگان، کوچکترین نواقص فنی یا امنیتی به سرعت شناسایی و برطرف می‌شوند.

 

قابلیت سفارشی سازی

برخورداری از یک فریمورک قدرتمند و یکپارچه باعث شده تا برنامه نویسان و توسعه دهندگان به آسانی قادر باشند این نرم افزارها را مطابق با نیازها و اهداف مورد نظر خود توسعه داده و سفارشی‌سازی کنند. همچنین به دلیل شهرت و اعتبار بالای سیستم‌های مدیریت محتوای جوملا، وردپرس و دروپال، هزاران توسعه دهنده از سراسر جهان اقدام به تولید و انتشار پلاگین و برنامه‌های جانبی ویژه این نرم افزارها نموده‌اند که این خود امر توسعه و سفارشی سازی این برنامه‌ها را آسان کرده است.

 

استقلال و عدم وابستگی در استفاده

استفاده‌کنندگان از سیستم‌های مدیریت محتوای استاندارد جهانی از آزادی و استقلال کامل در بهره‌گیری، به روز رسانی و توسعه این برنامه‌ها برخوردار می‌باشند. طیف وسیعی از کاربران در سطح جهان از این سیستم‌ها استفاده می‌کنند و کارشناسان بیشماری نیز در به کارگیری و پشتیبانی از این برنامه‌ها تخصص دارند، بنابراین استفاده کنندگان به هنگام بهره‌گیری از این برنامه‌ها به هیچ فرد یا شرکت خاصی وابستگی نخواهند داشت.

 

محیط کاربرپسند و راحتی در استفاده

این نرم افزارها در مدیریت و استفاده بسیار کاربرپسند هستند و کاربران با استفاده از آن‌ها به آسانی می توانند وبسایت خود را مدیریت کنند. استفاده از این برنامه‌ها نیازمند دانش برنامه نویسی نیست و کار با آن‌ها بسیار ساده است، به طوری که کاربران مبتدی و متوسط هم می توانند از آن‌ها استفاده کنند.

 

به روز رسانی پیوسته

به طور پیوسته نسخه‌های تازه‌ای از این برنامه‌ها ارائه می‌گردند، همواره قابلیت‌های جدیدی به آن‌ها افزوده شده و همگام با تکنولوژی به روز می‌شوند. به این ترتیب این برنامه‌ها با جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارها سازگاری و مطابقت خواهند داشت.

 

آزمایش قبل از استفاده

اگر در نظر داشته باشید که یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای استاندارد بین المللی مانند جوملا، وردپرس و دروپال را برای طراحی وبسایت خود انتخاب کنید، این شانس و فرصت را خواهید داشت تا قبل از پیاده سازی و راه‌اندازی این نرم افزارها، آن‌ها را به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار دهید و سپس مطابق با ترجیح و علاقه خود دست به انتخاب بزنید.

 

پشتیبانی و آموزش وسیع

برخورداری از حجم گسترده متخصصان و استفاده‌کنندگان باعث شده است تا کاربران در صورت نیاز به پشتیبانی فنی یا آموزش در خصوص این نرم افزارها به منابع وسیع و متعددی دسترسی داشته باشند. پاسخ اغلب سوالات یا مشکلات را می‌توان به راحتی و با جست‌وجو در فضای اینترنت، پیدا نمود و در این خصوص به شرکت یا سازمان خاصی وابستگی وجود نخواهند داشت.

 

خلاصه و نتیجه گیری
سیستم‌های مدیریت محتوای جوملا، وردپرس و دروپال با برخورداری از پشتوانه و اعتبار بین المللی و طیف گسترده کارشناسان و متخصصان، انتخاب مناسبی جهت طراحی و پیاده‌سازی انواع وبسایت‌ها و پرتال‌ها برای سازمان‌ها و کسب‌وکارهای گوناگون به شمار می‌روند. این سیستم‌ها تا کنون موفق به دریافت جوایز و افتخارات بین‌المللی زیادی شده اند و ضمن برخورداری از قابلیت‌ها و امکانات گسترده، ظرفیت‌های فراوانی جهت توسعه و سفارشی سازی برخوردار می‌باشند.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سایت

عضویت در خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه به جمع ما بپیوندید و همواره به روز باشید.
captcha