• 031-32656880
  • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

ویژگی های اصلی نرم افزار

ویژگی های اصلی سیستم‌های مدیریت محتوای مورد استفاده در فراسان

مدیریت پیوندها و اخبار

می توانید اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما حتی اگر یک بار هم به سایت شما مراجعه نمایند با اخبار و اطلاعات جدید روبه رو شوند. با استفاده از این امکان شما می توانید بر اساس علاقه‌مندی‌های مخاطبین تان خبرها و پیوندهایی را ایجاد نمایید که با استفاده از RSS ، خبرها و مطالب را از لینک های معتبر و سایت های بزرگ، به صورت خودکار دریافت و بروزرسانی نماید.

مدیریت آگهی ها و تبلیغات

با استفاده از این امکان می توانید به راحتی در وب سایت، تبلیغات اضافه نموده وکسب درآمد کرد. مدیریت آسان بنرهای تبلیغاتی در وب سایت، به صورت مستقل از محتوای متنی با قابلیت درج آن در جایگاه های مختلف و همراه با تنظیم خصوصیات و آپشن های آن، از ویژگی های این بخش از نرم افزار است.

جستجوی بهتر , جستجوی هوشمندانه تر

بازدیدکنندگان قادر خواهند بود براحتی و با سرعت، اطلاعات مناسب را در سایت پیدا کنند که این خود از شاخصه های قدرتمندی سامانه مدیریت محتوای در اختیار قرارگرفته شماست. همچنین با استفاده از آمارهای سامانه، می توانید نیازهای بازدیدکنندگان خود را آنالیز کرده، محتوا و اطلاعات درخوری برای آنان تامین نمایید.

ویرایش سمت کاربر

ویرایش محتوا باید آسان و سریع صورت پذیرد. در نرم افزارهای مدیریت محتوای فراسان هرجا که نیاز به تغییر ببینید؛ بدون نیاز به ورود به بخش مدیریت سایت و از همان سمت کاربری سایت، به راحتی می توانید با ورود اطلاعات کاربری خود، به سادگی و به سرعت، نسبت به ویرایش ظاهر و تغییرات محتوا اقدام نمایید.

ایجاد سطح دسترسی

زمانی که شما مدیریت پرتال های بزرگ را بر عهده دارید به علت گستردگی کار می توانید چندین نفر و یا گروه را برای کنترل و مدیریت قسمت های مختلف انتخاب نموده و برای هریک سطح دسترسی ایجاد نمایید. شما می توانید مشخص کنید چه کسی چه محتوایی را ببیند، یا ویرایش کند و یا مدیریت کند.

تگ گذاری

چنانچه طبقه‌بندی محتوا، ابزاری کافی برای ساختارسازی محتوای شما نباشد، ما یک ابزار هم سطح برای مدیریت ساختار طبقه بندی محتوا با نام تگ گذاری به شما هدیه می کنیم به گونه‌ای که طبقه بندی های محتوا را پوشش می دهد.

مدیریت رسانه ها

با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای ارائه شده، به راحتی می توانید رسانه هایی مانند عکس، فیلم ، موزیک ، صدا و ... را به راحتی مدیریت و دسته بندی نموده آن‌ها را بارگذاری نمایید و سپس بنا به سلیقه و نیاز در مطالب مختلف سایت خود آن را استفاده کنید.

چند زبانگی

این برنامه ها CMSهای لایه بازی می باشند که بیشتر زبان‌های زنده ی دنیا را پشتیبانی می کنند و به وسیله ی آن‌ها وب مسترها و سازندگان وب سایت ها می‌توانند وبسایت هایی با زبان‌های متعدد و بدون نیاز به استفاده از امکاناتی خارج از هسته ی این نرم افزارها ایجاد نمایند و این یک گام بلند رو به جلوست که بیانگر مجموعه ای از قابلیت‌هاست که می تواند وب سایت هایی برای دستیابی به مخاطبان بزرگ ایجاد کند.

سیستم راهنمای یکپارچه

نرم افزار‌های مدیریت محتوای فراسان دارای سیستم‌های یکپارچه ای برای کمک به هر سطح از کاربران می باشند. اکثر صفحات دارای یک گزینه راهنما می باشد که به درک کامل همه‌ی گزینه های آن صفحه کمک می کند. شما از طریق اطلاعات سیستم می توانید اطلاعات مورد نیاز در مورد سیستم خود و نحوه کار با آن را به دست آورید.

مدیریت تماس

با استفاده از این قابلیت می توانید برای کلیه افراد و یا دپارتمان های سازمانی، به راحتی فشردن یک کلیک، فرم تماس ایجاد کرده و حتی آن را دسته بندی نمایید. سپس اطلاعات تماس آن ها را درج کنید و آن را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهید تا بتوانند با ارکان سازمان شما ارتباط برقرار نمایند.

طبقه بندی های تو در تو

زمانی که شما مدیریت محتوای یک سازمان را بر عهده دارید نیاز اساسی بر ایجاد دسته بندی های مختلف بدون محدودیت دارید. در مدیریت محتوای فراسان براحتی می توانید تنها با یک کلیک دسته بندی های جدید و متعدد و با عمق های متعدد برای مدیریت محتوای خود، ایجاد نمایید.

نسخه بندی محتوا

در نرم افزار مدیریت محتوای فراسان شما هرگز مطالب، مقالات و تغییرات قبل را از دست نخواهید. شما به راحتی قادر به ردیابی تغییرات اعمال شده توسط کاربران مدیر سایت خواهید بود و حتی در صورت نیاز می توانید به نسخه قبل برگردید.

توسعه قدرتمند

این ها فقط برخی از ویژگی های پایه نرم افزارهای مدیریت سایت و پرتال مورد استفاده‌ی فراسان می باشد که این تازه فقط یک آغاز است. شما می توانید از هزاران افزونه‌ی موجود برای گسترش سایت و پرتال خود و نیز سفارشی سازی آن، استفاده نمایید.

مدیریت منوها

مدیریت منو به شما اجازه می دهد تا بتوانید منوها و آیتم های منویی که نیاز دارید را ایجاد کنید. شما می توانید منوهای تودر تو وکاملاً مستقل از ساختار مطالب ایجاد کنید. شما می توانید روش نمایش منوها را براساس rollovers, dropdown, flyouts مشخص کنید. مسیر یاب نیز به صورت خودکار برای راهنمای بازدیدکنندگان، مسیر حرکتی در سایت را نمایش می دهد.

بروزرسانی سریع

یکی از چالش های بزرگ هر نرم افزار به روز نگه داشتن آن می باشد. خوشبختانه نرم افزارهای مدیریت محتوایی که توسط شرکت فراسان در اختیار شما قرار می گیرد با یک کلیک بروز رسانی می گردد و شما می توانید از نسخه های بروز شده ‌ی این سیستم ‌ها که توسط شرکت فراسان، تحت بازنگری و ویرایش مجدد احتمالی نیز قرار گرفته اند استفاده نمایید و این امر برای همه کاربران در هر سطح از مهارت جذاب می باشد. این برنامه‌ها دارای سیستم جستجوگر خودکار می‌باشند که هر امکانی که نیاز به بروز رسانی دارد را اطلاع رسانی می نماید تا همواره سیستمی به روز و با امنیت بالا داشته باشید.

مدیریت مطالب

با ابزارهای بسیار قدرتمندی که در اختیارتان قرار می گیرد، می توانید مطالبتان را آنگونه که می‌خواهید دسته بندی کنید و لزوماً نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید. کاربران شما می توانند مطالب موجود را از سایت دریافت نموده و برای دوستان خود ارسال کنند. مدیران سایت می توانند مطالب را بایگانی کرده و آنها را از دید کاربران مخفی کنند. ایجاد مطالب با ویرایشگرWYSIWYG که از قدرتمندترین ابزارهای تولید محتوای وب است می باشد که حتی کابران تازه کار نیز می توانند به صورت جذاب، مطالب را با تصاویر ترکیب کنند و به متن خود جلوه های زیبا اضافه نمایند. زمانی که شما مطالب و مقالات خود را ایجاد می‌کنید، به طور پیش فرض ماژول هایی برای نمایش محبوب ترین مطالب، آخرین مطالب، بخش ها و مطالب مرتبط تعبیه شده است.

پشتیبانی

هیچ نرم افزاری بدون خدمات پشتیبانی کامل نیست و مسلماً اگر تولید و ارائه نرم افزار مهم باشد پشتیبانی از آن و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان نرم افزار، حیاتی می باشد. در واقع با بهره گیری از خدمات پشتیبانی، مشتریان به راحتی قادر خواهند بود مشکلات خود را با تیم تولیدکننده در میان گذاشته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. در سراسر دنیا هزاران نفر از افراد و تیم‌های توسعه دهنده مختص نرم افزارهای مدیریت محتوای جوملا، وردپرس و دروپال وجود دارند که به ایجاد، حفظ بازار و توسعه‌ی این برنامه ها کمک می کنند و همیشه امکاناتی بسیاری به هسته‌ی این برنامه‌ها می افزایند. در پی آن نیز پشتیبانی های فنی و آموزشی از سمت این افراد و تیم ها ارائه می گردد و لذا برای دریافت خدمات پشتیبانی شما منحصر به یک فرد یا یک شرکت نخواهید بود و می توانید به صورت مستقیم با تولیدکنندگان این نرم افزارها و افزونه های آن ارتباط برقرار کنید.