• 031-32656880
  • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

تحلیل، مشاوره و ارائه راهکار مبتکرانه

تحلیل، مشاوره و ارائه راهکار مبتکرانه

مشاوره طراحی سایت

خدمات تحلیل، مشاوره و ارائه‌ی راهکارهای مبتنی بر وب، چیزی فراتر از طراحی سایت است. در فراسان ما با تجربه‌ای که طی سالیان گذشته در زمینه‌های بازاریابی، ارتباطات رسانه‌ای، مدیریت و توسعه‌ی نرم افزاری اندوخته‌ایم، نیازهای سازمانی و تجاری شما را درک کرده و از این رو، بهترین نمایش و حضور آنلاین را برای شما فراهم خواهیم کرد. مهم نیست که شما یک شرکت، نهاد یا سازمان غیر انتفاعی یا دولتی باشید؛ فراسان حضور آنلاین شما را با بیشترین نفوذ همراه با بهترین کیفیت ممکن، تضمین خواهد نمود. خدمات مشاوره‌ی وب می‌تواند به انواع سازمان‌ها و کسب‌وکارهای بسیار کوچک یا بسیار بزرگ کمک کند.


ما پروژه‌های طراحی وبسایت را با کسب اطلاع از نیازهای شما آغاز می‌کنیم. در این راستا ابتدا ویژگی‌های سازمان یا شرکت شما، خواسته‌ها، نیازها و شرایط صنعتی یا سازمانی مربوطه را بررسی کرده و سپس به شما کمک می‌کنیم تا با بهره‌گیری از راهکارهای مبتکرانه و موفقیت آمیز از حضور در فضای وب بیشترین بهره را ببرید.

 

 

مفاهیم و اقدامات کلیدی در تحلیل سازمان‌ها و کسب و کارها:


•    تحقیق بر روی مخاطبین هدف
یافتن آن چیزی که مخاطبان به دنبال آن هستند، یکی از مهم‌ترین پایه‌های بازاریابی آنلاین موفق به شمار می‌رود. با تحقیق فراگیر بر روی مخاطبین هدف در مواردی نظیر سن، جنس، میزان تحصیلات، سطح آشنایی و استفاده از اینترنت، و نحوه‌ی فعالیت آن‌ها در رسانه‌های اجتماعی، می توان یک برنامه‌ریزی جامع در مورد نحوه‌ی حضور در فضای وب و دیجیتال تدوین نمود.

 

•    تحلیل وضعیت صنعت و بازار، روندها و تغییرات آن
هر سازمان یا شرکت به تجزیه و تحلیل پیوسته و به روز رسانی اطلاعات خود از بازار و صنعت مربوطه نیاز داشته تا بتواند حضوری موثر در رقابت را تجربه نماید. بازاریابی دیجیتال همواره در حال تغییر و تحول می باشد و سازمان یا کسب‌وکار شما بایستی تغییرات صنعت را رصد نموده تا بتواند همگام با تکامل صنعت، رو به جلو گام بردارد. این امر، لازمه¬ی بقای هر تجارت و کسب‌وکار می‌باشد.


•    بررسی و تحلیل وضعیت رقبا
جایگاه رقبا و نحوه‌ی فعالیت آن‌ها در بازار و همچنین فضای وب، یکی از عوامل مهمی است که بر تجارت یا وضعیت سازمان و نهاد شما بسیار تاثیرگذار است. با تحقیق و بررسی شرکت‌ها و نهادهای موجود در صنعت، می توانید استراتژی بهینه‌ای را برای تعیین هویت سازمانی یا تجاری خود در فضای صنعت اتخاذ نمایید. به این وسیله قادرید تا با برند خود در بازار به رقابت پرداخته و حضوری پایدار و موثر را در آن تجربه نمایید.


•    شناسایی و تحلیل نیازها، اهداف، و چشم انداز شرکت یا سازمان
تحلیل نیازها که به آن مهندسی نیازها نیز می‌گویند، مرحله‌ای از تحلیل سازمان و کسب‌وکار است که در آن بر شناسایی نیازهای مختلف سازمان تمرکز می‌شود. در این مرحله نیازها و اهداف سازمان با استفاده از تکنیک‌های مختلفی تدوین شده و همچنین اطلاعات مورد نیاز با برگزاری نشست‌هایی از صاحبان، مدیران و ذینفعان پروژه جمع آوری می‌گردند.


•    شناسایی منابع و فرصت‌های بالقوه‌ی دیجیتال جهت نیل به اهداف
زمانی که نیازها و اهداف، شناسایی و تدوین شدند، اولویت بندی شده و مورد تحلیل قرار می‌گیرند. به این ترتیب می‌توان راهکارهای لازمی را که زمینه‌ی نائل شدن به اهداف و چشم اندازهای تدوین شده را فراهم می‌آورند، توسعه داد. این مرحله ممکن است در برگیرنده‌ی شناسایی و تعریف فرصت‌ها و راهکارهای جدید باشد یا توسعه‌ی برنامه‌های جاری و فعلی.


•    ارائه‌ی راهکارهای مناسب جهت نائل شدن به اهداف و چشم اندازهای مورد نظر
در این مرحله و پس از انجام تحلیل‌های مورد نیاز، راهکارهای نرم افزاری و اینترنتی مناسب، جهت نیل به اهداف تدوین شده‌ی سازمان، شرکت یا رسانه ارائه خواهند شد. راهکارهای ارائه شده می‌تواند در حوزه‌‌ی تدوین استراتژی، و همچنین پیاده سازی، توسعه و اجرای برنامه و پروژه‌های مختلف باشد.

 

 

راهکارها و مشاوره‌های ارائه شده به سازمان‌ها عموما موارد و زمینه‌های زیر را در بر می‌گیرد:

 

•    طراحی قالب وبسایت و ساختار چیدمان آن
طراحی یک وبسایت حرفه‌ای برای سازمان یا کسب و کار شما، بدون صرف زمان و تلاش برای تحلیل و ساخت یک قالب مناسب، فرایندی موفقیت آمیز و نتیجه بخش نخواهد بود. بسیار مهم است که پوسته و طراحی ظاهری سایت شما به گونه‌ای باشد که با سازمان یا تجارت شما ارتباط و انطباق داشته و همچنین از خلاقیت و جذابیت کافی نیز برخوردار باشد. شمایل، رنگ‌بندی، فونت‌ و اندازه‌ی متون از جمله عواملی هستند که در تعیین زیبایی سایت شما و نیز در میزان اثرگذاری شما بر مخاطب، نقش دارند.


•    طراحی و تولید سیستم‌ها و فرآیندهای نرم افزاری مورد نیاز
 پس از شناسایی نیازها و اهداف پروژه، این نیازها در قالب طراحی سیستم‌های نرم افزاری مبتنی بر وب، و همچنین قابلیت‌های مورد نیاز وبسایت، پوشش داده می‌شوند. به طور مثال ممکن است یک شرکت تجاری به سیستم فروشگاه اینترنتی، یا جهت مدیریت بهینه‌ی فرآیندهای فروش، به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری احتیاج داشته باشد. راهکار ارائه شده به یک سازمان‌ یا اداره‌ی دولتی نیز ممکن است در خصوص پیاده سازی یک سامانه‌ی مدیریت گردش کار باشد. راهکارهای نرم افزاری ارائه شده، بسته به نوع مشتریان، ممکن است در راستای طراحی و توسعه‌ی پرتال مشتریان، پرتال مخاطبین و مراجعین، پرتال مدیران، پرتال سهامداران، پرتال کارکنان (پرتال پرسنلی)، دفتر مجازی آنلاین، سامانه‌های مدیریت هوشمند و... باشد.

 

•    طراحی استراتژی‌های مناسب بازاریابی و تبلیغاتی
هر فرد روزانه بیش از 100 آگهی تبلیغاتی از انواع مختلف دریافت می‌کند و ممکن است به علت این حجم زیاد به هیچکدام از آنها توجه نکند؛ از این رو، جهت کسب موفقیت، ایجاد یک استراتژی تبلیغاتی موثر که بتواند نظر مخاطبان را جلب نماید، ضروری به نظر می‌رسد. در این راستا بایستی ویژگی‌های اصلی مخاطبان هدف را بررسی و تحلیل کرده و از این اطلاعات جهت دسترسی هر چه موثرتر به مشتریان بالقوه‌ استفاده شود.

 

•    تدوین استراتژی محتوا با تمرکز بر هویت سازمانی یا تجاری
مردم ترجیح می دهند با شرکت هایی ارتباط برقرار کنند که دارای شخصیت باشند. از این رو جهت توسعه و حفظ نام تجاری خود بایستی تمام جنبه های استراتژی ها را در نظر گرفته و استراتژی محتوای وبسایت به گونه ای تدوین گردد که با سازمان یا کسب و کار شما ارتباط و همبستگی داشته باشد. شناسایی مخاطبان و دسته بندی نیازهای آنان باعث می شود که بتوان محتوایی را تولید نمود که سطح انتظارات آنان را برآورده ساخته و مخاطبان را به طرفدار و مشتری تبدیل نماید.


•    تحلیل و انتخاب کلمات کلیدی
بررسی و تحلیل کلمات کلیدی که توسط کارشناسان سئو انجام می‌شود، به منظور بررسی و یافتن عباراتی است که مردم در موتورهای جست‌وجو وارد می‌کنند. کلمات کلیدی هر وبسایت بسته به حیطه‌ی فعالیت آن سایت متفاوت خواهد بود. بعد از شناسایی کلمات کلیدی، کارشناسان سئو تلاش خود را در جهت رسیدن به رتبه‌های برتر موتورهای جست و جو و جذب مخاطبان بیشتر از این طریق انجام می‌دهند.


•    تدوین استراتژی های جایگزین برای نیل به اهداف
به منظور رقابت موثر در کسب و کار باید علاوه بر استراتژی اصلی و کنونی، استراتژی‌های جایگزین مدیریتی و تبلیغاتی در نظر گرفته تا در صورت تغییر روند پیش بینی ها با استفاده از استراتژی‌های جایگزین بتوان برنامه‌ریزی‌های سازمان را در جهت نیل به اهداف پیش برد.

 

راهکارهای مبتنی بر وب و مشاوره‌هایی که فراسان به مشتریان خود ارائه می‌کند، بسته به نوع سازمان یا کسب‌وکار مورد بررسی، متفاوت خواهد بود. حجم متنوع مشتریانی که به فراسان مراجعه می‌کنند، انواع مختلف سازمان ها، نهادها، برندها، اشخاص و شرکت‌های بزرگ و کوچک را در بر می‌گیرد. هسته‌ی اصلی فعالیت ما را ارائه‌ی راهکارهای مبتکرانه و نوآورانه تشکیل می‌دهد. این نوآوری‌ها با توجه به نقاط قوت و ویژگی‌های اصلی نهاد، رسانه، شرکت یا کسب‌وکار شما، نقاط ضعف رقبا، و اهداف و تمایلات مخاطبان و مشتریان صورت می‌گیرد.


نهایتاً، خدمات تحلیل و مشاوره‌ی وب به شما کمک می‌کند تا یک تصویر آنلاین حرفه‌ای و آراسته برای کسب‌وکار، سازمان و یا رسانه‌ی خود ترتیب داده و همچنین فرآیندهای تجاری، اداری و سازمانی مربوطه را بهبود ببخشید؛ در نتیجه بازدیدکنندگان، مخاطبان و مشتریان بیشتری از طریق فضای دیجیتال به سوی وبسایت شما هدایت خواهند شد.