• 031-32656880
  • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

سفارشی سازی و بکارگیری افزونه های اختصاصی

سفارشی سازی سایت و پرتال با افزونه های اختصاصی

سفارش طراحی پلاگین جوملا

سیستم‌های مدیریت محتوای استاندارد و بین المللی مانند جوملا، وردپرس و دروپال، ظرفیت‌های قابل توجه و فراوانی برای افزودن امکانات و قابلیت‌های جدید به وبسایت‌ها را در خود دارند، به این ترتیب در صورتی که سایت‌های مبتنی بر این سیستم‌ها نیاز به افزودن ویژگی‌ و قابلیت‌ خاصی داشته باشند، طراحان و برنامه نویسان با استفاده از افزونه‌های بی شماری که برای این سیستم‌های مدیریت محتوا ارائه شده است، قادرند تا نیازهای مورد نظر را پوشش دهند؛ اما چنانچه یک وبسایت نیاز به قابلیت‌های اختصاصی تری داشته باشد، این نیازها با طراحی پلاگین و توسعه‌ی افزونه‌های سفارشی و اختصاصی پاسخ داده می‌شود.


به هنگام سفارشی سازی سایت و طراحی افزونه‌های اختصاصی، همه‌ی جزئیات مد نظر قرار داده می‌شوند. ما فهرستی از نیازهای شما را با در نظر گرفتن تمامی جوانب تهیه کرده و سپس این نیازها را با اهداف و چشم انداز مورد نظر وبسایت شما تطبیق داده و تجمیع خواهیم کرد. در مرحله‌ی بعد به تحلیل این نیازها پرداخته و سپس فرآیند اجرای پروژه، برنامه‌ریزی می‌شود. پس از اتمام ساخت افزونه یا تولید پلاگین نیز اطمینان حاصل می‌گردد که نتیجه‌ی حاصل شده رضایت بخش بوده و کلیه‌ی نیازها و وظایف مورد نظر با کارایی و کیفیت بالا پوشش داده شده اند.


افزونه‌های اختصاصی که توسط شرکت فراسان ارائه می‌شوند، از ویژگی‌های زیر برخوردارند:


• تطبیق پذیری با نیازهای وبسایت
افزونه‌های اختصاصی قابلیت‌هایی را به سایت اضافه می‌کنند، که نیازهای سایت را با بیشترین کارایی ممکن برآورده می‌سازد. ما با ارتباط نزدیکی که در مراحل مختلف اجرای پروژه نظیر برنامه‌ریزی، طراحی، توسعه و آزمون با مشتریان برقرار می‌کنیم، از برآورده شدن انتظارات و نیازهای آنان اطمینان حاصل می‌کنیم.

 

• سادگی در استفاده و مدیریت
قابلیت‌ها و افزونه‌های سفارشی اضافه شده به سایت دارای رابط کاربرپسند بوده و هم بازدیدکنندگان و هم مدیران سایت به سادگی قادر خواهند بود تا از این امکانات بهره بگیرند. کاربرپسند بودن یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که به هنگام طراحی و سفارشی سازی سایت‌ها و افزونه‌ها مد نظر قرار می‌گیرد.

 

• سرعت مناسب
امکانات و افزونه‌هایی که به سایت اضافه می‌شوند، با سرعت بالایی به اجرا درآمده و پلاگین‌های سفارشی به هیچ عنوان باعث کندی در عملکرد یا بارگذاری اجزاء و صفحات دیگر سایت نمی‌شوند.

 

• سازگاری با سئو
افزونه‌ها و قابلیت‌های ارائه شده در زمینه‌ی بهینه سازی موتورهای جست‌وجو عملکرد خوبی دارند؛ همچنین افزونه‌ها به گونه‌ای توسعه می‌یابند که در امر جذب ترافیک و بازدیدکننده‌ی بیشتر بر روی سایت، موثر عمل کنند.

 

• عدم وجود ایراد فنی
با توجه ویژه به جزئیات و تعهد بالایی که نسبت به کیفیت داریم، آزمایش‌های متعددی را جهت حصول اطمینان از عملکرد صحیح برنامه‌ها و عدم وجود ایراد فنی در آن‌ها اجرا می‌کنیم.  بنابراین افزونه‌های سفارشی فاقد هرگونه باگ یا ایراد فنی می‌باشند.

 

• امنیت بالا
کارشناسان فنی ما با توجه به تجربه‌ی بالایی که دارند، برنامه‌هایی ارائه می کنند که از درجه‌ی امنیت بالایی برخوردار باشند. استانداردهای خاصی که در کدنویسی رعایت می‌شوند و اشکال زدایی‌های منظم باعث می‌شود تا هیچ حفره ی امنیتی در افزونه‌ها وجود نداشته باشد.

 

• واکنش‌گرایی
 قابلیت‌ها و افزونه‌های اضافه شده به وبسایت شما، صرف نظر از نوع مرورگر، سیستم عامل و دستگاهی که کاربران برای دسترسی به سایت شما از آن‌ استفاده می‌کنند، از نمایش، عملکرد و کارایی مناسبی برخوردار خواهند بود.

 

در فراسان تیمی اختصاصی از توسعه دهندگان، تولید افزونه‌های سفارشی و پلاگین‌های اختصاصی مطابق با نیازهای خاص وبسایت سازمان یا کسب‌وکار شما را بر عهده می‌گیرند. این کارشناسان دارای تجربه و تخصص کافی جهت ارائه‌ی قابلیت‌های سفارشی برای سایت شما می‌باشند. صرف نظر از میزان پیچیدگی، اندازه و نوع وبسایت شما، طراحی افزونه و ساخت پلاگین، مطابق با نیازهای موجود به نحو بهینه‌ای اجرا خواهد شد.