• 031-32656880
  • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

طراحی و پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی و نگهداری سایت و پرتال

طراحی و پشتیبانی سایت

 

امروزه اهمیت داشتن وبسایت بر کسی پوشیده نیست. هر سازمان، نهاد، موسسه، شرکت، برند یا کسب‌وکار برای معرفی خود در فضای دیجیتال و تعامل با مخاطبین و یا مشتریان و افراد جامعه هدف خود، به داشتن یک سایت اختصاصی نیاز حیاتی دارد؛ اما چیزی که اغلب افراد از آن بی‌اطلاع هستند، این است که پشتیبانی و نگهداری وبسایت نیز به اندازه‌ی طراحی سایت از اهمیت زیادی برخوردار است. طراحی وبسایت بدون اینکه از خدمات پشتیبانی و نگهداری مناسبی برخوردار باشد، پس از مدتی باعث خواهد شد که ساختار سایت از شکل استاندارد خود خارج شده و روند عملکرد مطلوب و بدون نقص آن به خطر افتد.

به طور کلی در راستای ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت و پرتال، اقداماتی از قبیل بررسی راهکارهای حفظ امنیت، انجام به روز رسانی ساختار‌های فنی سیستم، تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان جهت حفظ اطلاعات آن، و برطرف نمودن ایرادات فنی و اشکالات ساختاری که در طول زمان ممکن است در ارتباط با سایت و سامانه رخ دهند، صورت می پذیرد.

 

با توجه به اینکه امر پشتیبانی سایت و نگهداری از آن، مستلزم داشتن دانش و ابزارهای تخصصی می‌باشد، پیشنهاد می‌شود که این وظیفه را به کارشناسان مربوطه واگذار نمایید.

شرکت فراسان به عنوان یک مجموعه‌ی متخصص در زمینه‌ی طراحی، نگهداری و پشتیبانی سایت و پرتال، در خصوص به روز رسانی، نگهداری، و رفع ایرادات وبسایت، همواره در کنار شما خواهد بود. در فراسان تیمی از کارشناسان به صورت تمام وقت و اختصاصی در زمینه‌ی نگهداری و پشتیبانی از سایت‌ها و سامانه ها فعالیت می‌کنند. آن‌ها در حین ارائه‌ی خدمات پشتیبانی وبسایت و خدمات نگهداری پرتال ، از بروز بودن و عملکرد بدون نقص وبسایت و پرتال شما اطمینان حاصل می‌کنند.

 

یکی دیگر از مزایای خدمات پشتیبانی شرکت فراسان، برقراری ارتباط با مشتری از طریق سامانه‌ی پشتیبانی آنلاین این شرکت می‌باشد. مشتریان می‌توانند درخواست خود را از طریق ارسال تیکت در سامانه‌ی پشتیبانی آنلاین فراسان ثبت نموده و حصول نتیجه را پیگیری نمایند. بر مبنای این سامانه که در جهت تسهیل ارتباط مشتریان با شرکت در خصوص ارائه خدمات پشتیبانی طراحی شده است، مشتریان قادرند در هر زمان از وضعیت پیگیری درخواست یا مشکل خود، آگاهی پیدا کنند.

 

شرح خدمات سرویس پشتیبانی شرکت فراسان به شرح زیر می‌باشد:

 

طراحی و بروز رسانی سایت

 

1.رفع خطاهای احتمالی سایت و پرتال و بررسی عملکرد ساختار آن ها بر اساس اعلام نیاز خریدار

2.پشتیبانی تلفنی برای پاسخ به مشکلات احتمالی بر بستر پشتیبانی آنلاین، در ساعات کاری هفته
‬‬‬
3.پاسخگویی و رفع مشکلات از طریق سامانه پشتیبانی آنلاین شرکت فراسان

4.پاسخگویی در خصوص تغییر و ارسال رمز عبورهای فراموش شده (مدیریت سایت، سامانه پشتیبانی، ایمیل ها و...)

5.خدمات پست الکترونیک (ایجاد ایمیل، فوروارد، تغییر رمزعبور، بررسی بلاک نبودن IP ایمیل های مبدأ و مقصد، رفع مشکل ایمیل های اسپم شده توسط یاهو و گوگل)
 

 

خدمات پشتیبانی وب سایت

 

 

6.به‌روز رسانی نسخه سیستم مدیریت محتوای سایت و کلیه اجزای خریداری شده طبق قرارداد به جدیدترین نسخه‌های روز شرکت فراسان

7.تامین و پشتیبانی امنیت سایت و پرتال و انجام اقدامات لازم درخصوص جلوگیری از حملات امنیتی در صورت گزارش مشکل امنیتی از سوی خریدار

8.تغییرات و تنظیمات دامنه های قبلی یا جدید (Redirect ، Park و...) بر اساس درخواست خریدار

9.ارائه راهکارهای آموزشی برای ورود محتوا و استفاده بهینه از سایت

10.ارائه فایل های آموزشی بر روی سامانه پشتیبانی، تهیه دانشنامه های مرتبط و ارائه آن در سامانه جامع پشتیبانی آنلاین و همچنین امکان ارائه محتوای آموزشی تولید شده و جدید شرکت

 

 

شتیبانی امنیت سایت

 

 

11.پشتیبان گیری کامل از سایت و بانک اطلاعاتی به صورت هفتگی و ماهیانه

12.بررسی لینک های سایت و رفع خطای لینک و آدرس های معیوب و مخرب تاثیرگذار در رتبه سایت بر اساس اعلام نیاز و درخواست خریدار

13.مشاوره و رفع ایرادات کاربری مدیر سایت در خصوص استفاده از امکانات تعبیه شده در سامانه خریداری شده

14.بررسی صفحات سایت و ارائه مشاوره محدود در خصوص رفع اشکالات گرافیکی مطالب و ساختار محتوا بر اساس اعلام نیاز و درخواست خریدار

15.امکان پاسخگویی به مشتریان در خصوص درخواست های توسعه و ارتقای سامانه

 

 
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,