• 031-32656880
 • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

سایت نامزد انتخاباتی و شخصیت‌های سیاسی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 769

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 926

طراحی سایت نامزد انتخاباتی و شخصیت‌های سیاسی

طراحی سایت نماینده مجلس

 

امروزه حضور برنامه‌ریزی شده در دنیای مجازی و استفاده از فرصت‌های تبلیغاتی موجود در وب، نقش موثری در موفقیت نامزدهای انتخاباتی ایفا می‌کند. نامزدهای انتخابات مجلس و شورا جهت معرفی سوابق، برنامه‌ها و اهداف خود به یک پایگاه اطلاع رسانی احتیاج دارند. تا چند سال قبل تبلیغات محیطی تنها کانال معرفی نامزدهای انتخابات به مردم بود، اما امروزه با فراگیر شدن اینترنت و استفاده روزمره اغلب مردم از آن، فضای مجازی به یک ابزار بسیار موثر و به صرفه جهت تبلیغات انتخاباتی تبدیل شده است؛ و پایه و اساس تبلیغات در فضای مجازی را سایت‌های اینترنتی تشکیل می‌دهند.


برخورداری از سایت اینترنتی به نامزدهای انتخاباتی کمک می‌کند تا خود را به اعضای جامعه معرفی نموده و شرح کاملی از سوابق، فعالیت‌های خود، اهداف، تصمیمات و چشم اندازهای مورد نظرشان را ارائه نمایند؛ به این ترتیب مردم و مخاطبان به راحتی و با مراجعه به وبسایت نامزدهای انتخاب با اهداف و برنامه‌های آنان آشنایی پیدا می‌کنند. سایت اینترنتی همچنین محل بسیار مناسبی جهت برقراری ارتباط دوطرفه نامزدها با مردم و مخاطبان می‌باشد. نامزدهای انتخابات در دوره تبلیغات انتخاباتی و حتی بعد از راهیابی به مجلس یا شورا به عنوان نماینده، قادرند تا از طریق وبسایت رسمی خود با مردم و طرفدارانشان در ارتباط بوده و پاسخگوی مسائل و پرسش‌های آنان باشند.


به طورکلی وبسایت به عنوان یک پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطی 24 ساعته، ضمن تسهیل فرآیندهای تبلیغاتی و ارتباطی نامزدهای انتخاباتی، به نامزدها و فعالیت‌های آنان رسمیت و اعتبار خاصی می‌بخشد. بدیهی است که برخورداری از حضور در فضای وب، تصویری حرفه‌ای و معتبر از شخصیت‌ها و نامزدهای سیاسی در ذهن مردم برجای خواهد گذاشت که این امر می‌تواند در پیروزی و موفقیت آن‌ها در انتخابات نقش موثری داشته باشد.


طراحی و راه اندازی سایت، نه تنها به نامزدهای انتخاباتی در جهت پیروزی در انتخابات کمک شایانی خواهد نمود بلکه وبسایت برای شخصیت‌ها و مقامات سیاسی و مدیریتی، یک ابزار ارتباطی بسیار موثر و کاربردی به شمار می‌رود. شخصیت‌های سیاسی و مدیریتی با استفاده از سایت اینترنتی خود، ضمن بازتاب و اطلاع رسانی آخرین تصمیمات و رویدادها از طریق یک کانال معتبر و رسمی، قادرند تا ارتباط موثر و دوطرفه‌ای با مردم و اعضای جامعه ایجاد نموده و از نظرات، پیشنهادات و انتقادات آن‌ها مطلع گردند. ارتباط مستقیم با اعضای جامعه از طریق یک کانال رسمی و اطلاع از مسائل و مشکلات آنان در حل مسائل و اخذ تصمیمات مدیریتی نقش مفید و موثری خواهد داشت.

 

بیش از یک دهه تجربه در حوزه طراحی سایت و پرتال و برخورداری از متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای، فراسان را به یک شرکت پیشرو و قابل اعتماد در این صنعت تبدیل نموده است. شرکت فناوری اطلاعات فراسان با اطلاع کامل از معیارها و ویژگی‌های مورد نیاز وبسایت‌ نامزدهای انتخابات، نمایندگان و شخصیت‌ها و مقامات سیاسی و مدیریتی، آمادگی دارد تا طراحی و پیاده سازی این گونه وبسایت‌ها را با بیشترین کارایی و کیفیت ممکن برعهده بگیرد.


برخی از ویژگی‌ها و امکانات وبسایت‌‌ نامزدهای انتخابات و نمایندگان شورا و مجلس عبارت‌اند از:

 • امکان معرفی و ارائه بیوگرافی نامزد یا نماینده
 • امکان ارائه افتخارات و سوابق در طراحی سایت کاندید شورا و مجلس
 • امکان ارتباط با مردم از طریق صفحه تماس در طراحی سایت انتخاباتی
 • امکان معرفی اهداف و برنامه‌های کاندیدا در طراحی وبسایت نامزدهای انتخابات
 • امکان ارائه تالیفات و مقالات، در طراحی سایت مقام سیاسی
 • امکان انتشار مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ها در طراحی سایت نماینده شورا و مجلس
 • امکان انتشار یادداشت‌ها و نوشته‌ها در طراحی سایت کاندید مجلس و شورا
 • امکان ارائه آخرین اخبار و رویدادها در طراحی سایت کاندید انتخابات
 • امکان درج اطلاعیه‌ها و بیانیه‌های سیاسی و مدیریتی در طراحی سایت شخصیت سیاسی
 • برخورداری از گالری فیلم و تصویر در طراحی سایت نماینده شورا و مجلس
 • برخورداری از سیستم نظر سنجی در طراحی سایت نامزد انتخابات
 • و...
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی سایت

عضویت در خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه به جمع ما بپیوندید و همواره به روز باشید.
captcha