• 031-32656880
  • شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:30

چرا شرکت فراسان؟

چرا شرکت فراسان؟

چرا فراسان

قطعاً شرکت‌های کوچک و بزرگ بسیاری در حوزه طراحی و توسعه‌ی وب وجود دارند که مشتریان می‌توانند در میان آنان دست به انتخاب زده و پروژه‌های وب خود را به هر یک از آن‌ها بسپارند. ما قویاً اعتقاد داریم که هر شرکت، چه بزرگ و چه کوچک، جهت ایجاد استراتژی‌های آنلاین، کارا و موفق، باید توجه اختصاصی و پشتیبانی پیوسته‌ای نسبت به مشتریان خود داشته باشد. اگر به دنبال شرکتی هستید تا نیازهای سازمانی و تجاری شما را از طراحی و توسعه سایت و پرتال، تا ارائه و اجرای راهکارهای بازاریابی دیجیتال و برندینگ، و همراه با برخورداری از خدمات پشتیبانی قدرتمند و مستمر، برآورده سازد؛ ما همکاری با فراسان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


چرا فراسان مناسب ترین انتخاب برای اجرا و پیاده سازی پروژه‌ طراحی سایت شماست؟ در اینجا فقط به برخی از دلایل اشاره می‌کنیم.

 

- بیش از یک دهه فعالیت و تجربه در حوزه فناوری اطلاعات
شرکت فراسان با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی وب، به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و مطرح این حوزه شناخته می‌شود و ما همچنان از دانش، تخصص و تجربه‌ای که در طول سال‌ها فعالیت خود اندوخته‌ایم، در راستای کمک به مشتریان برای اجرای راهکارهای توسعه و بازاریابی مبتنی بر وب بهره می‌گیریم.

 -دارای افتخارات و دستاوردهای متعدد
شرکت فراسان تاکنون به دریافت افتخارات و دستاوردهای متعددی نائل شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به دریافت لوح تقدیر از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، تندیس طلایی از اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در سال 1389، و انتخاب به عنوان شرکت برگزیده سومین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه تهران، اشاره نمود.

 -طیف وسیع و متنوعی از مشتریان برند و شناخته شده
در طول سال‌های متمادی فعالیت خود، به بیش از هزار مشتری از صنایع، سازمان‌ها، موسسات و کسب‌وکارهای گوناگون، در حوزه طراحی و توسعه وبسایت خدمت‌رسانی داشته‌ایم که بسیاری از آنان از سازمان‌های مطرح و برندهای شناخته شده حوزه فعالیت خود محسوب می‌شوند.

 - هدف گرایی و تمرکز بر ایجاد بازدهی
ما برای هر پروژه، با مشتریان خود جهت تعیین اهداف سازمانی و تجاری در فضای آنلاین، همفکری کرده و راهکارهایی که با بیشترین بازدهی ممکن این اهداف را محقق می‌سازند، برای آنان برمی‌گزینیم. میزان بازدهی این راهکارها از طریق شاخص‌های مناسب و مرتبط، اندازه‌گیری و سنجیده می‌شوند.

 -تحلیل اطلاعات و توسعه استراتژی اختصاصی
ما تمامی توان خود را در جهت شناخت هر مشتری و صنعت و حوزه فعالیت وی به کار می گیریم. بخشی از اطلاعات مورد نیاز به طور مستقیم از مشتریان دریافت خواهند شد و بخش دیگر نیز با تحقیق و جست‌وجو حاصل می‌شود. با تحلیل و بررسی این اطلاعات و تطبیق آن با اهداف و نیازهای مشتریان، استراتژی‌های توسعه وب و بازاریابی دیجیتال مختص هر شرکت یا سازمان، تدوین و ارائه می‌گردد.

 -تطبیق استراتژی با بودجه مشتریان
ما در خصوص کلیه مسائل مالی مربوط به پروژه‌ها با مشتریان خود به طور صادقانه و شفاف برخورد می‌کنیم. چشم انداز، استراتژی‌ها، اهداف و انتظارات از پروژه و فرآیند انجام آن با شرایط و هزینه‌ی مورد انتظار هر یک از مشتریان تطبیق داده شده و مناسب‌ترین استراتژی و راهکار ممکن، برای آن‌ها تعیین گشته و به اجرا درخواهد آمد.

 -دپارتمان‌های تخصصی و سازمان یافته
شرکت فراسان با برخورداری از دپارتمان‌های تخصصی و مجزا و تقسیم و تخصیص بهینه وظایف و ماموریت‌ها، در جهت افزایش کارایی کارکنان و بیشینه کردن بهره‌وری سازمانی گام برمی‌دارد. به این ترتیب بخش‌‌های مختلف پروژه‌های طراحی وب و ارتباطات آن در دپارتمان‌های تخصصی و مربوط به خود پیگیری و اجرا خواهد شد.

 
- طراحان حرفه‌ای و توسعه دهندگان متخصص
تیم مجرب طراحان و توسعه‌دهندگان فراسان، از برجسته‌ترین کارشناسان حوزه‌ی خود می‌باشند. ما از کارشناسان مستعد و متنوعی در زمینه‌های مختلف تکنولوژی وب و بازاریابی دیجیتال بهره می‌گیریم که هر کدام از آنان ضمن بهره‌مندی از چندین سال تجربه‌ی فعالیت موفق، از اشتیاق سیری ناپذیری نسبت به انجام کار و وظایف خود برخوردارند.

 -برخورداری از نقشه راه، ماموریت، فرهنگ و ارزش‌های سازمانی
مجموعه فراسان با تصویر یک چشم‌‌انداز و درونمای سازمانی برای سال‌های آتی و تدوین نقشه راه، فرهنگ و ارزش‌های سازمانی تلاش دارد تا در مسیر پیشرفت و پیشتازی در صنعت طراحی وب و فناوری اطلاعات گام‌های رو به جلوی محکمی بردارد.

 - پشتیبانی قدرتمند
خدمات ما در فراسان با تحویل وبسایت به مشتریان خاتمه نمی‌یابد؛ بلکه همواره تیمی از کارشناسان به صورت تمام وقت و اختصاصی در زمینه‌ی نگهداری و پشتیبانی از سایت‌ها و سامانه‌ها فعالیت می‌کنند. آن‌ها در حین ارائه‌ی خدمات پشتیبانی وبسایت و خدمات نگهداری پرتال، از به روز بودن و عملکرد بدون نقص سایت و پرتال شما اطمینان حاصل می‌کنند.

 - ارتباط آسان و بهینه با مشتریان از طریق سامانه آنلاین
یکی از مزایای خدمات پشتیبانی شرکت فراسان، تسهیل برقراری ارتباط با مشتریان از طریق سامانه‌ی پشتیبانی آنلاین می‌باشد. مشتریان می‌توانند درخواست خود را از طریق ارسال تیکت در سامانه‌ی پشتیبانی آنلاین فراسان ثبت نموده و حصول نتیجه را پیگیری نمایند. بر مبنای این سامانه مشتریان قادرند در هر زمان از وضعیت پیگیری درخواست یا مشکل خود، آگاهی پیدا کنند.

 - ارائه خدمات آموزشی به صورت حضوری و آنلاین
انتقال دانش و ارائه خدمات آموزشی به مخاطبان، مشتریان و کارکنان از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های جاری شرکت فراسان می‌باشد. به همین منظور برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی مختص مشتریان، علاقه‌مندان و کارکنان و همچنین ارائه محتواهای آموزشی به صورت آنلاین، با هدف فراهم آوردن یک محیط پویا و بستر مناسب جهت یادگیری و بهره‌مندی از آخرین دانش و تکنولوژی روز جهان، صورت می‌گیرد.

 - همراهی پیوسته با مشتریان
ما با بسیاری از مشتریان خود برای سال‌های متمادی همکاری می‌کنیم و خود را مسئول برآورده ساختن نیازهای آنان و تامین موفقیت‌شان می‌دانیم. ما همواره نسبت به موفقیت مشتریان خود دغدغه داشته و آنان را با ارائه راهکارهای نوآورانه و خدمات متنوع، جهت دستیابی به بیشترین بازدهی و بهترین حضور در فضای آنلاین، همراهی می‌کنیم.

 


ما همواره خود را به عنوان بخشی از تیم مشتریان‌مان در نظر می‌گیریم و موفقیت خود را به موفقیت آنان وابسته می‌دانیم. با علاقه و اشتیاق زایدالوصفی که نسبت به کار و حیطه‌ی فعالیت خود داریم، از هر فرصتی در کمک به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای گوناگون جهت ایجاد یا بهبود حضور در فضای آنلاین همراه با بیشترین کیفیت و بازدهی ممکن، استقبال می‌کنیم. جهت دریافت مشاوره‌ی رایگان در این خصوص، می‌توانید با ما تماس حاصل نمایید.