تبلیغات در تلگرام
تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در فیسبوک
تبلیغات در گوگل پلاس
تبلیغات در توئیتر

روز جهانی کار و کارگر

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

 شرکت فراسان. طراحی سایت، طراحی سایت حرفه ای در اصفهان، پیاده سازی و پشتیبانی سایت ها و پرتال های سازمانی و تجاری. روز کارگر گرامی باد

 

 

روز جهاني کار و کارگر گرامي باد!
همگام با تحولات نوين عرصه تکنولوژي، سيستم‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي، داشتن سايت اينترنتي براي کليه صنايع و مراکز، يک ضرورت غير قابل انکار مي باشد. آينده متفاوت خواهد بود؛ با ورود حرفه اي به فضاي مجازي آينده را دريابيد..!
فراسان برای طراحی و پیاده سازی وبسایت ها و پرتال های صنعتی و تجاری، از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا استفاده کرده و محیط کاربرپسند، همراه با مدیریت آسان و در عین حال شامل امکانات بسیار گسترده و برخورداری از بستری مناسب برای پشتیبانی و توسعه، را فراهم آورده است.

ما با تجربه‌اي که طي ساليان گذشته اندوخته‌ايم، با شيوه‌هاي اثرگذاري بر مخاطبان در فضاي ديجيتال و مجازي آشنايي داشته و مي‌ دانيم که چگونه اين روش‌‌ها را در جهت تبديل بازديدکنندگان به طرفدار و مخاطب دائمي به کار گيريم. ما از پتانسيل‌هاي نهفته در امر طراحي سايت جهت قرار دادن موقعيت سازمان شما به عنوان پيشرو در صنعت و رسانه بهره خواهيم گرفت و با به‌کارگيري استانداردهاي کيفي و شيوه‌هاي صحيح و آزمايش شده‌ي ترغيب مخاطبان، سايتي به شما ارائه خواهيم داد که نه تنها شرکت يا سازمان شما را به خوبي معرفي نمايد، بلکه موجبات بهبود بازدهي آنلاين آن را نيز فراهم نمايد.
تمامی وبسایت های طراحی شده توسط فراسان واکنشگرا (ریسپانسیو) بوده و با تمامی دستگاههای الکترونیکی (کامپیوتر، موبایل، تبلت) سازگار می باشد.

هر آنچه باید در مورد طراحی سایت واکنشگرا بدانید.
همه چیز در مورد طراحی سایت مدرن، کاربردی و خلاقانه، تنها با یک کلیک!
راهکارهای طراحی و بازسازی مجدد سایت را از اینجا بخوانید.

اطلاعات تکميلي

نظر دادن

برای نظر دادن به این قسمت کلیه فیلدهایی که با (*) مشخص شده اند را تکمیل نمایید.